Field CSS (2.0.0-rc4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Location
az: Məkan

en: General
az: Əsas

en: Button
az: Düymə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Field types
az: Sahə növləri
