Field CSS (2.0.0-rc4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: General
be: Агульны

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Field types
be: Тыпы палёў
