Field CSS (2.0.0-rc4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Location
cs: Místo

en: General
cs: Obecné

en: Button
cs: Tlačítko

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Toolbar buttons
cs: Tlačítka panelu nástrojů

en: Field types
cs: Typy polí
