Field CSS (2.0.0-rc4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Location
et: Asukoht

en: General
et: Üldine

en: Button
et: Nupp

en: Buttons
et: Nupud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Toolbar buttons
et: Tööristariba nupud

en: Field types
et: Väljade tüübid
