Field CSS (2.0.0-rc4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Location
gu: સ્થાન

en: General
gu: સામાન્ય

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
