Field CSS (2.0.0-rc4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Location
hu: Helyszín

en: General
hu: Általános

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Buttons
hu: Gombok

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Toolbar buttons
hu: Eszköztár gombjai

en: Field types
hu: Mezőtípusok
