Field CSS (2.0.0-rc4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Location
id: Lokasi

en: General
id: Umum

en: Button
id: Tombol

en: Buttons
id: Tombol

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Toolbar buttons
id: Tombol bilah alat

en: Field types
id: Jenis bidang isian
