Field CSS (2.0.0-rc4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Location
is: Staðsetning

en: General
is: Almennt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
