Field CSS (2.0.0-rc4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: General
ka: ზოგადი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
