Field CSS (2.0.0-rc4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Location
km: ទីតាំង

en: General
km: ទូទៅ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
