Field CSS (2.0.0-rc4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Location
ku: شوێن

en: General
ku: گشتی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
