Field CSS (2.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: General
sk: Všeobecné

en: Button
sk: Tlačidlo

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Field types
sk: Typy polí
