Field CSS (2.0.0-rc4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Location
tr: Konum

en: General
tr: Genel

en: Button
tr: Düğme

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Toolbar buttons
tr: Araç çubuğu düğmeleri

en: Field types
tr: Alan tipleri
