Field CSS (2.0.0-rc4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Location
vi: Vị trí

en: General
vi: Tổng quát

en: Button
vi: Nút

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
