Field CSS (2.0.0-rc5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Location
fi: Sijainti

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Button
fi: Nappi

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Toolbar buttons
fi: Tykalupalkin painikkeet

en: Field types
fi: Kenttätyypit
