Field CSS (2.0.0-rc5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Location
fr: Emplacement

en: General
fr: Général

en: Button
fr: Bouton

en: Buttons
fr: Boutons

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Toolbar buttons
fr: Boutons de la barre d'outils

en: Field types
fr: Types de champs
