Field CSS (2.0.0-rc5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Location
hr: Lokacija

en: General
hr: Općenito

en: Button
hr: Gumb

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
