Field CSS (2.0.0-rc5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Location
lt: Vieta

en: General
lt: Bendras

en: Button
lt: Mygtukas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Field types
lt: Laukelių tipai
