Field CSS (2.0.0-rc5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Location
ro: Locația

en: Button
ro: Buton

en: Buttons
ro: Butoane

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Toolbar buttons
ro: Butoane bară de instrumente

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
