Field CSS (2.0.0-rc5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Location
ta: இடம்

en: General
ta: பொது

en: Button
ta: விசை

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
