Field CSS (2.0.0-rc6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Location
da: Lokation

en: General
da: Generelt

en: Button
da: Knap

en: Buttons
da: Knapper

en: Default value
da: Standardværdi

en: Toolbar buttons
da: Værktøjslinjeknapper

en: Field types
da: Felttyper
