Field CSS (2.0.0-rc6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Location
jv: Lokasi

en: General
jv: Umum

en: Default value
jv: Biji gawan
