Field CSS (2.0.0-rc6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Location
ne: स्थान

en: Button
ne: बटन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
