Field CSS (2.0.0-rc6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Location
pl: Położenie

en: General
pl: Ogólne

en: Button
pl: Przycisk

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Toolbar buttons
pl: Przyciski paska narzędzi

en: Field types
pl: Typy pól
