Field CSS (2.0.0-rc6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Location
pt: Localização

en: General
pt: Geral

en: Button
pt: Botão

en: Buttons
pt: Botões

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Toolbar buttons
pt: Botões da barra de ferramentas

en: Field types
pt: Tipos de campo
