Field CSS (2.0.0-rc6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Location
uk: Місце розташування

en: General
uk: Загальне

en: Button
uk: Кнопка

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Default value
uk: Базове значення

en: Toolbar buttons
uk: Кнопки панелі інструментів

en: Field types
uk: Типи полів
