Field CSS (2.0.0-rc7) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
