Field CSS (2.0.0-rc7) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Location
eo: Loko

en: Button
eo: Butono

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
