Field CSS (2.0.0-rc7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
