Field CSS (2.0.0-rc7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Location
sl: Mesto

en: General
sl: Splošno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
