Field CSS (2.0.0-rc7) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: General
th: ทั่วไป

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
