Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
