Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Fields
az: Sahələr

en: Color
az: Rəng

en: About
az: Haqqında

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
