Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Size
be: Памер

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Color
be: Колер

en: About
be: Аб

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.
