Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Size
bn: সাইজ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Color
bn: রং

en: About
bn: সম্পর্কে
