Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Size
ca: Mida

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Fields
ca: Camps

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Green
ca: Verd

en: About
ca: Detalls

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.
