Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Size
cy: Maint

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Fields
cy: Meysydd

en: Color
cy: Lliw

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Orange
cy: Oren
