Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Fields
el: Πεδία

en: Color
el: Χρώμα

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: About
el: Περί

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
