Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Size
eo: Grandeco

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Fields
eo: Kampoj

en: Color
eo: Koloro

en: Green
eo: Verda
