Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Color
eu: Kolore

en: About
eu: (r)i buruz
