Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Fields
gl: Campos

en: Color
gl: Cor

en: Green
gl: Verde

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
