Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Size
gu: માપ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Color
gu: રંગ

en: About
gu: વિશે
