Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Size
he: גודל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Fields
he: שדות

en: Color
he: צבע

en: About
he: אודות

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.
