Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Size
hr: Veličina

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Fields
hr: Polja

en: Color
hr: Boja

en: About
hr: Opis

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
