Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Size
hy: Չափ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Color
hy: Գույն

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
