Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Size
is: Stærð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Fields
is: Svæði

en: Color
is: Litur

en: Percentage
is: Prósenta

en: About
is: Um
