Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Size
jv: Ukuran

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Fields
jv: Field

en: Color
jv: Kelir

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
