Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Size
kk: Көлем

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Fields
kk: Өрістер

en: Color
kk: Түс
