Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Color
km: ពណ៌

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
