Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
